המגזין

מדיטציה אירוע חברה בוטיק

אירוע חברה בסגנון ריטריט

בין אם זה אירוע חברה קטן ובוטיקי, או הפקת אירוע גיבוש של ממש,  מנהלות הרווחה מנסות לצאת מגדרן כדי למצוא את הקונספט המרענן ביותר, כזה שגם יהיה מפנק וגם יעורר בעובדים מוטיבציה להמשך הדרך. לפעמים אפשר להעביר שבועות שלמים רק במחשבה- איזה יום גיבוש עוד לא עשינו? איזה יום כייף יפתיע את עובדי החברה? מה יהיה מספק ונעים לכולם אבל גם ייחודי מספיק? איזו חוויה שלא תשכח אפשר להעניק לעובדים שלנו? 

קרא עוד »
סילו אירוע חברה

תזונה ברוח היוגה : הגוף כמקדש

מי מאיתנו לא הייתה רוצה לחיות באופן בריא יותר? המחשבה על שינוי אורח חיים אולי עוברת בראש של רבות מאיתנו, אך בפועל אנחנו נוטות לוותר על יישום שלה, בין אם עקב אורח חיים עמוס או פשוט עצלנות. האמת הפשוטה היא ששילוב של יוגה כחלק אינטגרלי מאורח החיים יכול לסייע לנו רבות במעבר לחיים בריאים יותר, במיוחד אם נכנסים אל עובי הקורה ומבינים קצת יותר לעומק את המשמעויות של תרגול היוגה ולא רק מבצעים אותה כתרגול גופני.

קרא עוד »
סדנת יוגה בית אורן

חוויות מריטריט היוגה הראשון שלי

לאחר אינספור חוויות ששמעתי מחברות יוגיסטיות על הקסם שקורה בריטריטים של יוגה, החלטתי להצטרף בעצמי למרות שאני רחוקה מלהיות יוגיסטית. מוזמנות להתרשם מהחוויות שלי כאן במגזין של פליי סטייל בוטיק.

קרא עוד »
ריטריט יוגה במדבר

איך לדעת איזה סגנון יוגה מתאים לי?

כמות סגנונות וסוגי היוגה שקיימים מהווים את אחד המכשולים הראשונים בעבור אנשים להיכנס אל עולם היוגה. ההבדלים יכולים להסתכם בפרטים קטנים מאוד, אך למתבונן מהצד אין אפשרות לשים לב לכך. גם יוגים מנוסים לא בהכרח מכירים כל סגנון יוגה שקיים והרבה מהם מתרגלים סגנון אחד בלבד כי זה מה שהם מכירים. אנחנו ב – Fly Style Boutique מציעות הכרות עם מגוון רחב של סגנונות יוגה במסגרת הריטריטים והסדנאות שלנו. 

קרא עוד »
× היי, נשמח לעזור!