המנחים שלנו

הכירו את המאסטרים ליוגה שלנו, אמנים בתחומם, אשר יהפכו את החופשה שלכם לחוויה עמוקה ובלתי נשכחת. בואו להנות ממגוון סגנונות לימוד ורמות תרגול, יחס אישי והרבה אהבה. 

רנטה לוקאש

רנטה לוקאש

ויג'נאנה ויניאסה

עופר-בן-גד-870x1024-removebg-preview

עופר בנגד

אשטנגה ויניאסה

rsz_עדן_הדר

עדן הדר

פאוור יוגה

קננדה יוגה

קאיו וקארין

קננדה יוגה

IMG_7193

ויקי טומסקי

אשטנגה ויניאסה

עופר בנגד​

מורה בכיר בעל ותק של 20 שנה בהוראה , לימוד ותרגול היוגה.

את דרכו בעולם היוגה החל אצל ד"ר גילי ומירי חרובי בתל אביב, שם למד את קורס המורים ובהמשך לימד במשכן היוגה, ובמקביל עבר השתלמויות עם מאסטרים מהארץ והעולם.

כיום מלמד קבוצות, מעביר קורסים ושיעורי יוגה למורים והעמקה בשיטת האשטנגה. 

תירגם יחד עם תלמידתו אפרת בת אל שמי ספרי יוגה שיצאו לאור בארץ- ׳היוגה סוטרה של פאטנג'לי׳ – של ד"ר ג'ורג פויירשטיין ו׳לב היוגה׳ – של דסיקשר. 

 

"מה שמשך אותי לעולם היוגה היה דווקא הפילוסופיה והחוכמה שממנה מגיעה מסורת זו ופחות התרגול של התנוחות. כמובן שנוכחתי להבין שהשניים הולכים אך ורק ביחד : 

התרגול עם הלימוד,

הרוח עם החומר, 

פרקטיקה עם תיאוריה".

עדן הדר

במשך כל חייה עסקה בספורט ותנועה עם הגוף, נחשפה לעולם היוגה בטיול להודו והתאהבה. עשתה קורס מורים ליוגה אשטנגה ויניאסה בYoga Sculpt LA. לאחר שלוש שנים עדן חזרה לארץ, המשיכה ללמוד ולתרגל, ועשתה קורס מורים נוסף אצל אייל צ׳חנובסקי, כדי להמשיך לפתח את הידע והלימוד העצמי.
עבור עדן, יוגה היא החיבור המדויק בין התרגול הפיסי למנטלי. הידיעה הזו שתנועת הגוף שלנו צריכה להיות עדינה ובאותו הזמן עוצמתית בשילוב עם הנשימה והיכולת להניח את הכל בצד ולהקשיב לגוף, היא זאת שהובילה אותה למקום בו היא נמצאת היום – לפני כשנה פתחה סטודיו משלה ברעננה, בו היא חולקת את נפלאות התרגול שרכשה לאורך השנים עם תלמידיה.
תרגולי היוגה עם הדר יאתגרו אתכם, יגרמו לכם להרגיש טוב יותר עם הגוף שלכם ולדעת מה מתאים מבלי לשפוט את הגוף או את עצמכם. בעזרת הכלים שתקבלו, תצאו מכל תרגול עם הרגשה שהשמים הם הגבול- גם ביוגה וגם בחיים.

ויקי טומסקי

מורה ליוגה, מטפלת באיורוודה ויזמית, מדריכה סדנאות יוגה באירופה, תאילנד, הודו וישראל. עוסקת בתרגול ובלימוד של יוגה, נשימה- פראנאימה, וטכניקות מדיטציה כבר למעלה מ 12 שנים. הקימה וניהלה במשך 6 שנים את ׳סטודיו לוטוס׳ בתל אביב, באותה תקופה צברה מוניטין כמטפלת איורוודית בכירה, ובמקביל הקימה את תוכנית Mysore Yoga בעיר תל אביב שם לימדה במשך 7 שנים מתרגלים מכל הרקעים. בחמש שנים האחרונות מלמדת במרכז ׳סמהיטה׳, תאילנד, שהקים המאסטר ליוגה והמורה האישי של ויקי פול דלהגאן. 

ויקי משלבת בהוראתה גישות ומסורות שונות הכוללות אשטנגה, איינגר, בודהיזם, אירוודה, לימודי אנטומיה וקינזיולוגיה, יוגה טיפולית ועוד. עבור ויקי יוגה זה לחיות עם כוונה ברורה, עם לב פתוח, עם התבוננות עצמית מתמשכת, על מזרן היוגה ומחוץ לו

רנטה לוקאש

מורה בכירה לויג'נאנה יוגה עם ותק של 21 שנים,

בעלת מרחב תרגול בצפון תל אביב- Renata Yoga Space .

מתרגלת ומלמדת שיטות שונות כמו איינגר, ויניאסה, אשטנגה, ביקראם, טנטרה, דהרמה יוגה אורטופדיה רגשית ועוד.

אומנית גוף-נפש-רוח, חוקרת תנועה ותודעה, לומדת ומקדשת את החיים והאהבה, מטיילת בעולם דרך היוגה, מעבירה סדנאות בארץ ובעולם ומלווה א/נשים בתהליכים רוחניים.

מטפלת זוגית מוסמכת, ובשילוב של הידע הטיפולי והיוגה מלווה זוגות בתהליכי ריפוי ודיאלוג. מאמינה בטוב שבאדם ובזכות לפוטנציאל מלא ולהגשמה.

× היי, נשמח לעזור!