הסיפור שלנו

נעים להכיר, אנחנו גלינה וארין, אם ובת החולקות אהבה משותפת ליוגה וטיולים. אחרי שנים שעבדנו בנפרד החלטנו לשלב כוחות, ליצור ולהציע חופשות קונספט אקסקלוסיביות והוליסטיות.

באהבה ובמחשבה, עם תשומת לב לכל פרט ויחס אישי לכל לקוח, אנו יוצרות ריטריטים מוקפדים שיעניקו לך חוויה שהיא הרבה מעבר לחופשה.

Fly Style Boutique מתמחה בטיולי וולנס בארץ ובעולם. באהבה ובהשקעה, אנו רוקמות ריטריטים מופלאים שיאפשרו לך לנשום עמוק ולשחרר את טרדות היום-יום, לתרגל יוגה ומדיטציה עם מיטב המנחים, ליהנות מארוחות שף בריאות ומזינות המותאמות במיוחד עבור כל סדנה, לרקוד לקצב המהפנט של הדיג׳יי שלנו, לשמוע תכנים מרתקים מעולמות הזן, האיורוודה והפילוסופיה הבודהיסטית, להשתתף בסדנאות אורח מיוחדות, להנות מאמנות, לחוות מדיטציות צלילים וטקסי קקאו. כל זאת, בשילוב יחס אישי ומגוון פינוקים שיבטיחו לך חוויה ייחודית, בוטיקית ובלתי נשכחת.

תוכן וקריאייטיב – ארין סוקולוב

לגדול עם אמא שלי זו חוויה. חוויה של רגש אין-סופי, של תשוקה לחיים, לסטייל ואופנה, וכמובן לטיולים ומסעות בעולם.
מסלול החיים שלי, בדומה לזה של אמי, הביא אותי לעולם הפקות הטלוויזיה. כיוצרת תוכן, לקחתי חלק במגוון תכניות בארץ ובעולם. כמו עבור אמי, כך גם עבורי- היוגה תמיד הייתה שם, מקום לאיזון וחקירה פנימית מתמדת. גם כשעברתי ללונדון ללימודי תואר שני, הקפדתי לתרגל יוגה. היא נתנה לי תחושת שייכות וקרקוע בסביבת חיים חדשה. שם, במהלך הלימודים, נולד הרעיון לשלב בין האהבות הגדולות של חיי- אמי, היוגה, ומסעות בעולם, לכדי פרויקט יצירתי אחד ומשותף. כך נולד החלום, יחד התחלנו להגשים אותו, ועכשיו אנחנו מזמינות אותך להצטרף אלינו למסע חוויתי ויחודי, הנוגע ברבדים העמוקים של הלב.

ניהול והפקה- גלינה סוקולוב 

מגיל צעיר נמשכתי להפקה ולארגון. זה התחיל בברית המועצות, בה עבדתי כמפיקה בכירה בסרטים שהפכו לנכס צאן ברזל. עם העלייה לארץ בשנת 91' נאלצתי לוותר על החלום הקולנועי ומינפתי את יכולות ההפקה שלי לתחום מרתק ומאתגר לא פחות – עולם התיירות. כבר למעלה מ-25 שנה שאני מגשימה חלומות ויוצרת חופשות בוטיק. היוגה הייתה איתי תמיד, הלימוד והתרגול היוו עבורי השראה ומקור לקרקע יציבה בזמנים לא קלים. אחרי שכל הנקודות במסע חיי התחברו לכדי דיוק מושלם, אני גאה להעניק לך חופשה ייחודית, הזדמנות לחוות, להנות ולתרגל.

קיראו עלינו בגלובס 

× היי, נשמח לעזור!