מדיטציות וטקסים

בכל סדנה שלנו יוגה היא רק המסגרת. בכל חופשה משולבים תכנים ייחודיים ומרתקים המזמינים אותך לחקור ולגלות, לפתוח את המיינד והלב, ולהנות מחוויה הוליסטית מושלמת. הנה טעימה מהטקסים והמדיטציות המוצעים במגוון הסדנאות שלנו.

מדיטציית צלילים

מדיטציית צלילים- או הסאונד הילינג, כשמה כן היא- ריפוי נפשי עמוק באמצעות תדרים וצלילים, המופקים על ידי קערות וכלי נגינה מסוגים שונים. הקערות והכלים מפיקים צלילים קסומים, והחוויה מאפשרת ריחוף פנימי, רוגע נפשי והתבוננות עצמית עמוקה. מחקרים מדעיים הוכיחו כי הצלילים המיוחדים המופקים מהכלים, עוזרים להאט את גלי המוח מגלי בטא- המאפיינים ערנות, לחץ וחרדה, לגלי אלפא ותטא- המאפיינים מנוחה עמוקה והרפיה. תתכוננו לשחרר לחצים ולהירגע, לפתוח חסמים רגשיים ופיזיים, ולצלול אל תוך שקט נפשי עמוק.

מדיטציית ריברסינג

לא בכדי מכונה המדיטציה הזו גם ׳לידה מחדש׳. זהו תהליך עמוק ועוצמתי, הנעשה באמצעות טכניקה של נשימה מעגלית. במדיטציה מונחית ואקטיבית זו, הנשימה ׳עוקפת׳ את המיינד, ומאפשרת חיבור עוצמתי אל רגשות מודחקים ואל התת מודע. תתכוננו לחוש הרמוניה מושלמת בין הגוף, הלב, המיינד והנפש.

טקס קקאו

טקסי הקקאו מגיעים מעולם הריפוי השמאני, הידוע כאחת משיטות הריפוי ההוליסטיות העתיקות בעולם. לקקאו ריכוז גבוה של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון רבי עוצמה. בתרבויות העתיקות ראו בפרי הקקאו חומר אנרגטי בעל סגולות המעצימות את החיבור בין הלב הרוחני לגוף הפיזי ובני המאיה אף כינו אותו ׳מזון האלים׳. ההרכב הייחודי של הקקאו מאפשר למערכת העצבים בגוף להירגע ולהיפתח לתודעה רחבה יותר של העצמי. בטקס חוויתי ופותח לב זה, נשתה קקאו, נאזין למוזיקה שמאנית קסומה, נחווה את מלוא היצירתיות הפנימית של ליבנו ונזכה לתחושה של שמחה טבעית וטהורה עם עצמנו ועם הסביבה. בריטריטים שלנו תוכלו להנות מטקסי קקאו עם המנחים המובילים בארץ.

בודהיזם וזן

המסורת הבודהיסטית מאפשרת התבוננות פנימית מעמיקה וחיבור של ההוויה לכאן ועכשיו. בסדנאות שלנו יש לך הזדמנות ייחודית להיחשף למסורות העתיקות מהן צמחה והתפתחה היוגה. בין אם מרצים לבודהיזם או נזירים שחיים על פי המסורת הטיבטית- מדובר בחוויה אותנטית ועמוקה של פילוסופיה מרתקת. מהי משמעות החיים על פי הבודהיזם הטיבטי? מהי הדרך לאושר והארה? כיצד נראה טקס טיהור בודהיסטי ומה משמעותו? יחד נגלה סודות עתיקים ונחווה טקסים מרתקים שיעניקו לחיינו מימד חדש.

כתיבה אינטואיטיבית

כתיבה יוצרת ידועה כבעלת כוחות ריפוי של ממש- היא מפתחת יצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא, ויכולת לפתור בעיות בחיי היום יום. בסדנאות הכתיבה שמתקיימות בחלק מסדנאות היוגה שלנו, נעבור סשנים מרתקים של כתיבה חופשית בשילוב כלים מעולמות המדיטציה והמיינדפולנס. נתן ליצירתיות לפרוץ מזרם התודעה שלנו, נשחרר חסמים, ניצור מתוך השקט ופתיחות הלב ונקבל כלים חדשים והטמעת הרגלים רצויים בחיי היומיום.

× היי, נשמח לעזור!