Teaching with Soft Eyes

קורס הכשרת מורים בן 500 שעות בניהולה של ויקי טומסקי 2021

שבועיים אינטנסיביים ביוון 1-15.11

חומרי לימוד מוקלטים מראש

=

שיעורי אונליין

בואו להשקיע בהתפתחות האישית והמקצועית שלכם בקורס מורים ליוגה מקיף ומקצועי, עם תעודת הסמכה מטעם ארגון ה- Yoga Alliance UK

סדנת יוגה ביוון

על הקורס

אחרי שנים של תכנונים וחלומות- אני גאה ומאושרת להציג בפניכם את התכנית החדשה שלי לקורס להכשרת מורים ליוגה, והפעם- ביוון! 

הקורס המקיף והייחודי הזה בנוי מחומר מקצועי שהוכן ויועבר על ידי מורים בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר. 

הקורס מוגבל ל-20 משתתפים שיזכו להעמיק בהוראת היוגה, תחילה בשבועיים רצופים באחד המקומות הקסומים והיפים ביותר ביוון, ולאחר מכן באונליין, עם גישה בלתי מוגבלת לחומרים ולמאגר ידע נרחב. 

הלימוד בקבוצה קטנה יאפשר לתלמידים מרחב בטוח ומוגן, תשומת לב אישית, דיוק וחווית למידה יוצאת דופן. 

הידקו חגורות- זהו קורס שייקח אתכם למסע עמוק ואינטנסיבי! 

פרטים חשובים

איך לומדים

התכנית מבוססת על שתי פלטפורמות: - קורס מרוכז בן שבועיים ביוון- 1-15/11 (כולל מגורים בוילה מפנקת ליד הים ו3 ארוחות ביום) - אונליין וחומרים מוקלטים- 1/11-31/01/2021

היכן ישנים ביוון

בוילה מפנקת באי לפקדה, כולל ארוחות מעולות, חלל תרגול נעים שצופה ליםן וחוף פרטי

למה לצפות מהקורס

מטרת הקורס היא לשלב בין הלמידה להתפתחות הפנימית שלך כך שיהפכו לחלק בלתי נפרד מחייך.  אנו מקוות להגיע לעומקים מופלאים בחווית התרגול והלמידה שלנו- בגוף, במיינד ובנפש. צפו לחוויה כוללת מדהימה- שבועיים פרונטליים, משותפים ואינטנסיביים ביוון, ולמידה ממושכת ומשותפת לאחר מכן. 

למי הקורס מתאים

- למורים בתחומי יוגה, פילאטיס, פיטנס או כל מטפלי גוף/נפש אשר רוצים להתפתח, להרחיב את הידע והיכולות שלהם. - למתרגלי יוגה ותיקים שרוצים להעמיק בתרגול ובידע שלהם ביוגה. - למתרגלי יוגה שרוצים להפוך למורים ליוגה ולקבל תעודת הסמכה מקצועית.   - למי שמעוניין להצטרף לסדנת העמקה ביוון בלבד (מבלי להמשיך להשלמת לימודים של 500 שעות ומבלי לקבל תעודה). 

מה כולל הקורס

קורס הכשרת המורים ליוגה, הכולל קורס מרוכז בן שבועיים וכן סשנים אונליין, בהקלטות ובלייב, יאפשר לך לעבוד ולהתקדם בקצב שלך. חומרי הקריאה ושיעורי הבית נועדו כדי להעמיק את מערכת היחסים שלך עם עולם היוגה.

מה עוד חשוב לי לדעת

הקורס יכלול 500 שעות למידה אינטנסיביות ומהנות ע״י צוות מורים מוכשר, מוסמך ומקצועי. הקורס יועבר באנגלית.

יוון לפקדה כריטריט

לא משנה מאיזה אסכולת לימודי יוגה את/ה מגיע/ה, הקורס שלנו ירחיב את הידע שלך בתחומים הבאים:

 • אנטומיה ניסיונית קורס עם ג׳ודית הנסון לסטר, מרי ריצ׳ארדס וליזי לאסטר. המטרה היא לא לשנן מושגים וללמוד כמו תוכי אלא להרגיש כל מפרק, והתנועה שלו בגופינו. להתנסות ישירות על המזרן מה שאנו לומדים מהספרים. הקורס הזה לא דומה לשום קורס אנטומיה שהכרתם!                              
 • הקורס נבנה ע״י מורות ליוגה ובעבור מורים ומורות ליוגה. קורס דיגיטלי המאמן אותך לקרוא ולהבין את הגוף האנושי באופן חדש לחלוטין. לקונספט הזה אנו קוראות אוריינות תנועה. בואו נהיה כנים: אנטומיה יכולה להיות מקצוע משמים ומאיים. לכן, הלימוד בקורס מבוסס על למידה מעשית וכמה שיותר צחוק!
 • מדריך לפילוסופיית ההיסטוריה של היוגההבנת העקרונות של פילוסופיית היוגה וכיצד לשלבם בחיי היומיום שלנו. הנושא ילמד ביוון+חומרי קריאה. 
 • לחיות את היוגה שלךהנושא ילמד ביוון. 
 • עקרונות היוגה הטיפולית- הנושא ילמד ביוון ובשיעורי אונליין עם ויקי טומסקי. 
 • תורת האסאנות/דיוק האסאנות- בטיחות, יציבה ושחרור בזמן התרגול שלנו ושל תלמידינו. 
 • מדיטציה מונחית- הנושא ילמד ביוון ע״י ויקי טומסקי ומנחים מקומיים. 
 • אמנות הפראניאמה- ילמד ביוון. 
 • למילותינו ומעשינו יש משמעותכיצד לרמוז לאנשים ולגעת בתלמידים. הנושא ילמד ביוון ובסשנים אונליין עם ויקי טומסקי. 
 • כיצד להשתמש באביזרי יוגהלתמיכה ונוחות מירבית בתרגולים שלנו. 
 • מבוא לאירוודההנושא ילמד ביוון ואונליין. 
 • מבוא לפראניאמהתורת הנשימה.
 • כיצד ללמד שוואסנההתנוחה העוצמתית ביותר.
 • הבנת האסאנות דרך פיזיולוגיה וביו-מכניקה
 • אורח החיים היוגי ואתיקה

The path to becoming a more skilled teacher means learning to teach people first and poses second
Judith H. Lasater

אם תמיד חלמת להיות מורה ליוגה- זה הזמן ליצור איתנו קשר, ולהצטרף למסע משנה חיים!

מה כלול:

 • חומרי הלימוד המפורטים מעלה. 
 • קורס אנטומיה מבית Lasater Yoga בשווי 1250 דולר. 
 • תעודת הכשרה מבית Yoga Alliance UK על סך 500 שעות לימוד. 
 • ליווי אישי של ויקי במהלך הקורס. 
 • אירוח של 14 לילות בוילה מפנקת בלפקדה, יוון. (על בסיס לינה בחדר זוגי או יחיד)
 • 2 ארוחות ביום.
 • הסעות משדה התעופה באתונה בהגעה עם הקבוצה.  
סדנת יוגה ביוון
וילה ריטריט יוון

הליך ההרשמה:

 • שיחת היכרות ורישום טלפוני. 
 • תשלום דמי רישום על סך 300 יורו. 
 • קבלת מייל: מכתב קבלה, וטופס הרשמה, ורשימה ביבליוגרפית של חומרי הקריאה לקורס. 
 • זיכרו כי הקבוצה מוגבלת ל-20 משתתפים.
 • מהרו להבטיח את מקומכם. 

הלוקיישן

הרוגע, השלווה והקסם המקיפים את מרכז הריטריטיםֿ בו נשהה, במרכז האי היפיפה לפקדה, הופכים אותו ליעד מובחר לסדנאות יוגה. במהלך 9 השנים האחרונות, המרכז אירח כ- 50 ריטריטים מוצלחים מרחבי העולם. ירידה רגלית בטבע מובילה לחוף פרטי פראי ויפיפה. הלינה היא בחדרי סינגל או דאבל, לכולם שירותים צמודים ונוף מרהיב לים ולהרים.

קורס לימודי היוגה שלנו הוא מעבר להרפתקה חד פעמית- זהו מסע לגילוי עצמי וטרנספורמציה פנימית. התכנית בנויה כך שהמשתתפים בה יזכו להבנה פנימית מעמיקה של עצמם, דרך החכמה העתיקה הגלומה בדרך היוגה. 

ההשתתפות בהכשרת המורים אינה פשוטה: היא דורשת מחויבות, נוכחות, התמדה והקדשת זמן וכוונה אמיתית ללימוד ולתרגול. אך התגמול לעוברים את הדרך הוא אינסופי! 

אל תצפו לקבל בקורס הזה טיפים וטכניקות לשיעורי יוגה כלליים. 

תצפו לתרגל אסאנות, קריות, פראניאמיות ומדיטציות גם יחד. תצפו ללמוד אנטומיה פיזית ועדינה, פסיכולוגיה ופילוסופיה של היוגה. 

המחויבות שלכם לתובנה, מחקר וחקירה עצמית הינם הכרחיים, כדי לאפשר לתרגול היוגה שלכם ולהוראה שלכם להתפתח ולהתעצם עם הזמן. 

אם אתם חולמים להעמיק את הידע הפיזי והמנטלי, אם אתם מלאי תשוקה ללמד יוגה, אם אתם רוצים לקבל כלים שיפתחו אתכם בפן הפיזי והרוחני ויאפשרו לכם אפיקי קריירה חדשים ומרגשים- התכנית הזו היא לגמרי בשבילכם!

הצוות המקצועי

ויקי טומסקי

יוגית-אמא- מורה-יזמית – מטפלת אירוודית 

מתגוררת באתונה, יוון עם בעלה ושלושת ילדיה. מלמדת ומתרגלת יוגה על בסיס יומיומי.

מדריכת מורים ליוגה בעלת ניסיון וותק רב שנים, מעבירה סדנאות יוגה, קורסים וריטריטים ברחבי העולם.  עוסקת בתרגול ובלימוד של יוגה,  נשימה- פראנאימה, וטכניקות מדיטציה. הקימה וניהלה במשך 6 שנים את ׳סטודיו לוטוס׳ בתל אביב.. באותה תקופה צברה מוניטין כמטפלת איורוודית בכירה, ובמקביל הקימה את תוכנית Mysore Yoga בעיר תל אביב שם לימדה במשך 7 שנים מתרגלים מכל הרקעים. בחמש שנים האחרונות מלמדת במרכז ׳סמהיטה׳, תאילנד, שהקים המאסטר ליוגה והמורה האישי של ויקי פול דלהגאן ממסורת ה-Kaivalyadham.

מדי שנה, ויקי חוזרת להודו כדי להעמיק בלימודי הפראניאמה, קריה, אירוודה ומחקר מדעי סביב עולם היוגה.  

לימודיה המעמיקים של ויקי הם של האשטנגה המסורתית, והיא ממשיכה לתרגל ולחקור מסורת נרחבת זו. ויקי משלבת בהוראתה גישות ומסורות שונות הכוללות אשטנגה, איינגר, בודהיזם, אירוודה, לימודי אנטומיה וקינזיולוגיה, יוגה טיפולית ועוד. עבור ויקי יוגה היא לחיות עם כוונה ברורה, עם לב פתוח, עם התבוננות עצמית מתמשכת, על מזרן היוגה ומחוץ לו. 

ויקי מעודדת את תלמידיה לחקור את האותנטיות והיופי של התרגול עבור עצמם. עם מסירות כנה לצמיחה והתפתחות של תלמידיה, הוראתה משלבת בין הידע המעמיק שלה בנשימה ואנרגיית הפראנה, אנטומיה, לעקרונות היוגה. 

ויקי מציעה מרחב נעים ומלא השראה לחקירה והתפתחות אישית. אהבתה העמוקה ליוגה והקדשתה ארוכת השנים לאספקטים השונים המהווים אותה-זורחים כשמש בלימוד מלא ההשראה שלה. 

ג׳ודית הנסון לסטר

דוקטור לפילוסופיה ופיוזיוטרפיסטית. מלמדת יוגה מסביב לעולם מ1971. 

ג׳ודית מעבירה אינספור אירועים בלייב, קורסים דיגיטליים, מייסדת שותפה של ה-Yoga Journal ופרסמה 10 ספרים, ביניהם ספרה המפורסם Yoga Myths. 

את תעודת ההוראה הבכירה שלה קיבלה באופן אישי מבקס איינגר. מייסדת שותפה של ארגון מורי היוגה של קליפורניה. חברת דירקטוריון בYogaAlliance.

מארי ריצ׳ארדס

החלה לתרגל יוגה ב-1992 וללמד מ-2002. בעלת תואר שני ביוגה טיפולית מאוניברסיטת מרילנד לבריאות אינטגרטיבית, ומציעה טיפולים מבוססי-יוגה החל מ-2007. סמכות ההוראה ניתנה למרי מהמאסטרים שהנחו אותה לאורך הדרך, וכן מפרספקטיבה אישית שהושגה לאחר השלמת קורסים באנטומיה, פיזיולוגיה, ביולוגיה, קינסיולוגיה, נתיחת גופות ותנועה טיפולית. מרי היא יוגה-טרפיסטית מוסמכת מטעם ה- IAYT.  בנוסף, היא מורה מוסמכת ל- iRest רמה 1. 

היקף ההוראה שלה כולל תנוחות גופניות, תרגילי נשימה, יוגה משקמת וטכניקות קשב כמו מדיטציה ותקשורת ממוקדת-לב.

יחד עם ג׳ודי וליזי לסטר, השיקה את הקורס הדיגיטלי ׳מציאות אנטומית ואוריינות תנועתית׳ ב-2017. טעימה מהקורס תוכלו לקבל בערוץ היוטיוב – Today's Anatomy Question. ליזי לסטר

מורה ליוגה, מעצבת, אמא לתאומים. חולקת את הידע שלה בסדנאות אונליין, בניוזלטר השבועי שלה- Savasana Series, ביוטיוב ובאינסטגרם. 

בהרט טילקר

מורה הפילוסופיה של הקורס.

חבר סגל עצמאי לפילוסופיה של יוגה, פראנאיאמה, מודרה ובנדה, מדיטציה, יוגה נידרה, מנטרה וריפוי קול. הפך לחלק מהאשרם בהודו כבר בגיל 6. מלמד יוגה באופן פרטי וב- TTC. למד פילוסופיה של יוגה תחת Benu ji (מבית הספר ביהאר ליוגה). למד סוטרות יוגה מאת ד"ר פראוונה שטטי (בעל PHD בסוטרות היוגה).  למד אשטנגה יוגה והאטה יוגה מיוגי צ'טן מאהש (AYM Rishikesh). למד אשטנגה מיוגצ'ריה סנטוש קומאר (יוגאדרשאנם מייסור). למד יוגה טרום לידתית מYoga Vidya Gurukul,Nashik.ומRishikul Yogshala. בעל 200 שעות הכשרת מורים למדיטציה מ Essence Yoga (רישיקש). 100 שעות יין יוגה. בעל ניסיון של יותר מ- 7000 שעות הוראה.

בוגרים ממליצים

אני לא אותו האדם שהתחיל את קורס המורים ליוגה ! נשמע כמו קלישאה ? קלישאות עלולות להתברר כנכונות. למדתי מתוך התובנות לקחת את מאורעות היום יום בקלילות ויחד עם זאת גם להיות מקורקע, מסע אל תוך האמת דרך הגוף המשתקף בראי הנשמה ובחזרה, שמח שנפלה בחלקי ההזדמנות לתרגל יוגה ולקחת חלק בקורס מורים ליוגה של סטודיו לוטוס בניצוחם של ויקי, אייל וסימון, למדתי את יופי העומק שבחיים, אהה שכחתי לציין שגם למדנו תנוחות, סדרות, מעברים, מנטרות, פילוסופיה, סנסקריט, קריות, איורוודה. וזה רק חלק מהעושר הלימודי אשר רכשתי ממיטב המרצים, קורס המורים נכנס כחץ אל תוך ליבי , כמו כנכונות, בקורס הבנתי שזה אכן כך, אנחנו מתחדשים מרגע לרגע!
אדיב כהן
2013-14
כאשר נרשמתי לקורס מורי יוגה בהדרכתה של ויקי ,לא ממש היה לי ניסיון וידע לקראת מה אני הולך אבל הרגשתי שניתנה לי הזדמנות למשהו אחר ממה שהכרתי , נרשמתי לקורס מורים לא כדי להיות ממש מורה ליוגה אלה כדי להעמיק את התרגול שלי וללמוד בכלל על יוגה. לא תיארתי לעצמי שזאת אחת מההחלטות הנכונות שעשיתי בחיים שלי עד עכשיו לפחות , החוויה של תרגול היוגה ובמיוחד מייסור , זהו רק קצה של עולם שלם של חוויות , למידה והתנסות בדרך חיים חדשה . ההובלה של ויקי תרמה לי המון בקשר האישי והרצון שלה ללמד ככל שהתלמיד רוצה ללמוד. הדובדבן שבקצפת זה הנסיעה להודו , לא יודע אם אפשר לתאר במילים את השבועיים בעיר מייסור שבהודו אבל דבר אחד שאני כן יכול להגיד שזה wow אחד גדול , המפגש עם המקום בו נולדה האשטנגה הביא אותי למקומות חדשים ביחס לחיים שלי ולהתייחסות שלי אליהם , זאת חוויה עמוקה ומעצבת שאני בטוח שאזכור כל החיים. להיות עם קבוצה במשך שנה שלמה שכל אחד בא ממקום אחר בחיים שלו ולהפוך לחברים למסע , נתן לי משמעות נוספת ביחד עם הלימודים והתרגולים . אני אולי לא אהיה מורה ליוגה אבל בהחלט אהיה ממליץ גדול של קורס המורים עם ויקי . ולמייסור אני בטוח אחזור.
אייל חן
2019
ההיכרות שלי עם עולם היוגה הייתה מאוד שטחית כשהתחלתי את הקורס מורים של ויקי. הדבר היחיד שידעתי אז הוא שהתרגול הפיזי עושה לי טוב ושאני רוצה לדעת להעביר את התחושה הזאת לאנשים אחרים. את המפגש הראשון שלי עם ויקי אני זוכרת כאילו היה אתמול. ההרגשה הייתה שהיא מצליחה לקרוא את הגוף שלי כמו מפה, מפרקת ומרכיבה מחדש כמו שאף מורה לא הצליח לעשות לפניה. התמסרתי לתרגולי המייסור בבקרים וחיכיתי כל שבוע למפגשי הקורס בימי שישי. בין לימודי האנטומיה, הפילוסופיה, הפראניאמה והאיורוודה התחלתי להבין עד כמה רחב עולם היוגה ואיך הוא מתקשר לכל היבט בחיים שלנו. התאהבתי בשיעורי האסיסטינג וההתנסויות שפתחו לי עולם חדש של תורת המגע ועבודה עם הגוף. השיא של הקורס היה ללא ספק הנסיעה הקבוצתית להודו. אחרי שנה של לימודים, לחוות את כל מה שדיברנו עליו כל השנה הלכה למעשה היה חוויה עוצמתית ומרתקת. בסוף הקורס התחושה העיקרית היא שקיבלתי מתנה ענקית לחיים, כזאת שהשפעותיה ימשיכו לחלחל אל תוכי עוד הרבה זמן.
מיכל דהרי
2019

הרשמה ותשלום

הרשמה לקורס לאחר 5.9

אדם בחדר זוגי- 2,555 € חדר סינגל- 2,955. €

הרשמה מוקדמת לקורס- עד 5.9

אדם בחדר זוגי- 2,455 € חדר סינגל- 2,855 €

הרשמה לסדנה ביוון בלבד לאחר 5.9

אדם בחדר זוגי- 2,055. € חדר סינגל- 2,455. €

הרשמה לסדנה ביוון בלבד עד 5.9

אדם בחדר זוגי- 1,955. € חדר סינגל- 2,355. €

על מנת להבטיח את מקומך יש להעביר דמי רישום על סך 300 יורו. ניתן לקבל זיכוי עד 30 ימים לפני תחילת הסדנה. לאחר מכן לא יינתן החזר עבור דמי הרישום.

רישום, תשלום והרשמה

איך נרשמים: 

 • מתקשרים לגלינה 0545224772 או ארין 0526880794 
 • מסדירים תשלום דמי הרשמה על סך 300 יורו  
 • עושים ביטוח
 • שולחים צילום דרכון ותעודת חיסון למייל galina@fly-style.co.il 
 • מקבלים מכתב קבלה, טופס הרשמה, ורשימה ביבליוגרפית של חומרי הקריאה לקורס. 
 • רוכשים כרטיס טיסה (אפשר עצמאיתצ או דרכינו) 
 • מוכנים לטיסה 🙂 

תשלום 

ההרשמה היא בדמי רישום על סך 300 יורו (במידה ומשלמים בשקלים- התשלום הוא לפי שער תיירותי ביום התשלום). 

התשלום הוא בפייבוקס ל0545224772, כרטיס אשראי, או העברה בנקאית. 

פרטי בנק לביצוע העברה בנקאית או הפקדת מזומן בכל סניף של בנק:

FLY STYLE ISRAEL 

הבנק הבינלאומי 31 

סניף 041 

חשבון 050288

החופשה מאורגנת על ידי חברת Fly Style Boutique, המתמחה בטיולי בריאות וקונספט עם ניסיון עשיר בטיולים מאורגנים ועצמאיים.

קיום הסדנה מותנית במינימום של 15 נרשמים. 

תנאי ביטול: 

קורונה:

ביטול במקרה של סגר: 

במידה ולא תתאפשר יציאה מהארץ עקב קורונה (סגר, שמיים סגורים וכו׳), יינתן החזר על ההזמנה, למעט החיובים הבאים:  

 • דמי טיפול ורישום 35 דולר 

במקרה זה, חברת פליי סטייל בוטיק תעשה את כל המאמצים למצוא ולשריין תאריך חלופי לסדנה.  

ביטול במקרה של מחלה בקורונה: 

מיד עם ביצוע ההזמנה, מומלץ בחום לעשות ביטוח שיכלול כיסוי למקרה של מחלת קורונה, ביטולים מכל סיבה שהיא, אובדן מזוודות וכו’ אצל סוכן הביטוח שלנו- דור גלס- 0525278539  או סוכן הביטוח האישי שלכם. 

הסדנה ביוון 1-15.11 כוללת:

 • העברות לריזורט וחזרה לשדה 
 • לינה על בסיס 2 ארוחות ביום

לא כלול:

 • כרטיס טיסה 
 • ביטוח נסיעה – מומלץ לרכוש ביטוח מיד עם רכישת החבילה
 • בדיקות קורונה בישראל 
 • כל מה שאינו נכלל תחת ׳החבילה כוללת׳ 
× היי, נשמח לעזור!