Deep in the Desert

סוף שבוע של יוגה, נשימות, מדיטציה ולימוד עם שאקטי מאי ומוארה סאן

מואה אואזיס 26-28.5

בריטריט העמקה במהלך סוף השבוע במואה נתרגל האתה יוגה, פראנאיאם – נשימות יוגיות ומדיטציית זן. נעמיק בעולם הצ׳אקרות, מרכזי האנרגיה שבגוף שלנו. הלימוד יכלול מצגות מרהיבות ותרגולים להעלאת האנרגיה וחיזוק הגוף הפיזי והאנרגטי שלנו. 

שקטי מאי

שאקטי מאי

במשך 4 עשורים ניהלה מרכזי יוגה ברחבי העולם, וחילקה את זמנה בין הוראת יוגה והכשרת מורים. בסופו של דבר החליטה להקדיש את כל זמנה ומרצה להכשרת מורי יוגה, כדי שהפצת דרכה הרוחנית של היוגה תימשך, והיא לא תיעלם בין הטרנדים החולפים המרכיבים את עולם היוגה במערב. 

שאקטי הקימה את פראנה יוגה קולג' כבית ספר בינלאומי ליוגה, להכשרת מורים ברחבי העולם. אחרי 30 שנות הוראה בקנדה, שאקטי חזרה לארץ והקימה את ״שאקטי יוגה סנטר״ בתל אביב.  במשך שנים פיתחה שאקטי סגנון לימוד ייחודי וכאן טמון מקור כוחם של הקורסים אותם היא מעבירה תוך שימת דגש רב על בטיחות בשיעור, נשימה נכונה וזרימה אינטואיטיבית של אסאנות בסגנון של האטה יוגה קלאסית.

את הידע הנרחב שלה בעולם היוגה מעבירה שאקטי בצורת הלימוד המסורתית הבנויה מקשר מורה-תלמיד, כמו גם מלימודי אונליין וספרות מודפסת. שאקטי הוציאה לאור את הספר ״להיות״ בעברית, ואת הספר ״The enigma of self realization" באנגלית. 

 שאקטי  מלמדת את הסטודנטים איך ליצור ולשמר את הפראנה – כוח החיים, כל זאת תוך הבאת החשיבה למצב רוגע והנאה מדיטטיבית מרגע ההווה. במהלך הלימוד, שאקטי  משלבת בין מדע היוגה למדע המודרני, שתומך במה שחוו היוגים העתיקים.

מוארה סאן

מוארה סאן הוא מורה בכיר בשאקטי יוגה סנטר ופראנה יוגה קולג׳.
במשך שנים הוא מעביר עם שאקטי מאי קורסים למורים ליוגה.

מוארה הפך את הוראת היוגה לתשוקה העיקרית של חייו כשהוא לגמרי מחוייב לדרך הרוחנית.

מעבר להוראת היוגה בשיעורי היוגה ובקורסים למורים מוארה גם מלמד מדיטציית זן.

תלמידים רבים מתחברים למוארה כמורה כי יש ביכולתו לגשר להם בין החיים האינטנסיביים והמאתגרים שרוב הצעירים חווים ומרגישים מוצפים מהם לבין עולם הרוחניות, כיוון שהוא משתף את תלמידיו בכלים שהוא רכש דרך עולמות היוגה והזן שעזרו לו לצאת מהחושך אל האור בחייו שלו.

טקס טיהור בודהיסטי

המסורת הבודהיסטית מאפשרת התבוננות פנימית מעמיקה וחיבור של ההוויה לכאן ועכשיו. בריטריט נזכה להזדמנות יוצאת דופן וייחודית להכיר את קהילת הנזירים הבודהיסטיים-טיבטיים אשר מרכזם הרוחני נמצא בסמוך למואה. 

נחווה טקס טיהור רוחני מרתק, במהלכו נלמד את הסודות העתיקים של הבודהיזם לחיים מלאי אושר ומשמעות. 

ארוחות שף- עיוני

מעיין- ׳שף עיוני׳, מגיע אלינו מכליל שבגליל- המקום בו הלב והטבע הם אחד.
כך גם האוכל שמעיין יוצר- הבריא, הטבעי, הטרי והרענן מנחה את צעדיו במטבח 
בפרזנטציה, בצבעים, בטעמים, בטקסטורות ובריחות.
המפגש עם מעיין דרך האוכל הוא מפגש שמאפשר ריפוי והזדמנויות להתנסויות חדשות. 
טהרת הירק מככבת בתפריטיו, השראה והלך רוח נדיר ומיוחד ממטבח אימו. 

לו"ז יומי

15:00 הגעה והתארגנות 

17:30 תרגול יוגה בו נזרום מתנוחה לתנוחה ללא מאמץ, עם הקשבה לגוף, כדי לאפשר לגוף להיפתח ללא פציעות ולהתחזק ללא הזעה או סבל. 

19:00 ארוחת ערב
 
20:30 הרצאה על הגוף האנרגטי' מלווה במצגת מרהיבה על הגוף האנרגטי שלפי הפילוסופיה היוגית מגן, מזין ומבריא את הגוף הפיזי שלנו. 
 
7:00 מדיטציה 20 דקות וזמן לשאלות- נתרגל מדיטציית זן, מתאים גם לאנשים ללא ניסיון. אפשרות לשבת על כיסא לאנשים עם קושי לישיבה על כרית. בסוף הסשן, שאקטי תענה על שאלות שקשורות למדיטציה ולרוחניות בחיי היום יום.
 
8:00 - שיעור יוגה ונשימות- נפתח את הבוקר עם שיעור מיוחד בו כל תנוחות היוגה המוכרות הופכות לתרגילי נשימה
9:30 - ארוחת בוקר
11:00 הרצאה ותרגולים על צ׳אקרות - מרכזי האנרגיה בגוף. היבט חשוב של יוגה זה הגוף האנרגטי שרוב תושבי כדור הארץ לא מודעים שיש להם, מעבר לגוף הפיזי גם גוף אנרגטי. הצ׳אקרות, מרכזי האנרגיה הם חשבונות החיסכון של הפראנה של האנרגיה האישית שלנו. מרכזי האנרגיה שלנו משפיעים על הבריאות שלנו, הזוגיות שלנו, על המיניות שלנו, הביטחון העצמי שלנו, הפחדים שלנו, יכולת הפרנסה שלנו, יצירתיות ועוד ועוד. על כל זה נלמד בהרצאה מרתקת עם מצגת צבעונית ותירגולים הקשורים לציאקרות.
 
14:00 ארוחת צהריים
 
16:00  מדיטציה 20 דקות וזמן לשאלות
 
17:00 שיעור יוגה עם זרימה מתנוחה לתנוחה עם כל התנוחות הקלאסיות של היוגה, כל אחת מתרגלת בקצב האישי שלה ללא לחץ לרדוף אחרי הוראות מהירות ואינטנסיביות. נעמיק בתנוחות היוגה עם אנרגיה שלווה ומחוייכת. 
 
18:30 ארוחת ערב
 
20:00 טקס טיהור במדורה
7:00 מדיטציה 20 דקות וזמן לשאלות
8:00 - שיעור יוגה 
9:30 - ארוחת בוקר
11:00 המשך הרצאה ותרגולים על צ׳אקרות - מרכזי האנרגיה בגוף
12:30 פרידה וצ׳ק אאוט 

מואה נווה מדבר הוא פנינה מדברית קסומה החבויה בתוך נופי בראשית של חבל הערבה.

המתחם מוקף במדבר עתיק ובתולי, הממוקם לאורך תוואי דרך הבשמים הנבטית הקדומה, בין עיר האגדה פטרה לכיוון נמל הים של הים התיכון באזור שהוכרז לאחרונה כאתר מורשת עולמית.

הלוקיישן נראה כלקוח מאגדות אלף לילה ולילה- מתחם המשתרע על פני כ 60- דונם, בנוי בבניה אקולוגית המתמזגת בנוף המדברי עם בוסתן רחב ידיים שנחל עובר לאורכו, בריכות ופינות מרגוע מוצלות, אגם אקולוגי ממי תהום מקומיים שאפשר לשחות בו בשעות הפנאי ואמפי תיאטרון טבעי.

החדרים גדולים וממוזגים, בנויים בגישה אדריכלית של פשטות וקיימות ומתחלקים למספר סוגים- אוהלים אפריקאים מפוארים, חדרי אבן בגדלים שונים, חלקם עם שכשוכית, חדרי סדנאות ולימוד ואולם רחב ידיים.

סוגי חדרים ומחירים

המחירים המצוינים הם לאדם בחדר זוגי וכוללים לינה, ארוחות, תרגולים וסדנאות

חדר זוגי

בקתות בנויות מלבני אדמה, רצפת בטון ותקרה מבמבוק. בכל חדר חלל שינה מרווח – מיטה זוגית הניתנת גם להפרדה ל- 2 מיטות בחלק מהחדרים, ריהוט במבוק טבעי וטקסטיל לבן, ופינת ישיבה הפונה לחצר האחורית.

3300 ש״ח לאדם

חדר זוגי עם שכשוכית פרטית

בקתות בנויות מלבני אדמה, רצפת בטון ותקרה מבמבוק. בכל חדר חלל שינה מרווח – מיטה זוגית הניתנת גם להפרדה ל- 2 מיטות בחלק מהחדרים, ריהוט במבוק טבעי וטקסטיל לבן, ופינת ישיבה הפונה לחצר האחורית עם בריכת טבילה פרטית.

תוספת של 150 ש״ח לסופ״ש לכל החדר ממחיר החדר הזוגי

אוהל פגודה רג׳אסטני מפואר

אוהלים לבנים רחבים כ- 50 מטר המתמזגים בנוף בשלמות עם עיצוב פנימי מפואר ומפנק הכולל: חדר רחצה פרטי, מיזוג אוויר, פינות ישיבה וריהוט מעוצב מבמבוק, מצעים ווילנות לבנים, המתמזגים באופן מושלם ואותנטי עם היופי והפשטות של המדבר. האוהלים מתאימים לאירוח של עד 4 אנשים במיטות נפרדות.
זוג- 2800 ש״ח לאדם
שלושה-2500 ש״ח לאדם
ארבעה- 2150 ש״ח לאדם

חדר חאן

חדרי חאן מפנקים לאירוח של עד 4. חדרים רחבים הבנויים מאבני אדמה מקומית, החדרים כוללים: ריהוט במבוק טבעי, מצעים ווילנות לבנים, פינות ישיבה, חדר רחצה פרטי, מרפסת חיצונית רחבה ומרוצפת מול נוף המדבר. החדרים מתאימים לאירוח של עד 2 זוגות במיטות זוגיות (מיטות מוצמדות) או 4 אורחים במיטות יחיד נפרדות.
זוג- 3000 ש״ח לאדם
שלושה- 2700 ש״ח לאדם

ארבעה- 2300 ש״ח לאדם

תשלום והרשמה

דמי ביטול

ההרשמה היא בתשלום מקדמה על סך 500 ש״ח 

ההרשמה והתשלום בהעברה בנקאית, כרטיס אשראי, או ביט למספר- 0545224772, 

פרטי בנק לביצוע העברה בנקאית או הפקדת מזומן בכל סניף של בנק:

הבנק הבינלאומי 31 

סניף 041 

חשבון 050288 FLY STYLE ISRAEL 

לשאלות נוספות אנחנו כאן בטלפון, ו-ווטסאפ:

0526880794 ארין 

0545224772 גלינה

החופשה מאורגנת על ידי חברת Fly Style Boutique, המתמחה בטיולי בריאות וקונספט עם ניסיון עשיר בטיולים מאורגנים ועצמאיים.

קיום הסדנה מותנית במינימום של 30 נרשמים. 

דמי ביטול

מיום ההזמנה ועד שבועיים לפני הסדנה- אין החזר עבור דמי ההרשמה 

שבועיים עד 3 ימים לפני היציאה לסדנה – 30 אחוז מעלות הסדנה 

3 ימים עד יום הסדנה- אין החזר 

קורונה: 

במידה ויהיו הנחיות או מגבלות ממשרד הבריאות אשר לא יאפשרו לסדנא להתקיים היא תידחה למועד אחר.

משתתף\ת רשומים שלא יוכלו להצטרף בתאריך החדש יוכלו לקבל החזר כספי או להשתמש בסכום ששולם לחופשה עתידית אחרת.

משתתף\ת שיכנסו לבידוד ולא יוכלו להשתתף בסדנא יקבלו החזר כספי מלא. (בכפוף לאישור בכתב). 

טל”ח. המארגנים שומרים לעצמם את הזכות לערוך שינויים בפעילויות ובסדר היום במידת הצורך.

× היי, נשמח לעזור!