שאלות ותשובות

בהחלט אפשרי, ואפילו מומלץ! הרבה מהלקוחות שלנו בוחרות להגיע לסדנאות לבד. מלבד החופש והניתוק המוחלט מהיום יום שהחלטה כזו מאפשרת, זו גם הזדמנות נהדרת להכיר חברות חדשות ונפלאות מהקבוצה! קורה לא פעם, שלקוחות שהכירו באחת הסדנאות שלנו- חזרו יחד כחברות לחדר בסדנה אחרת! מזמינות אותך לצאת מהקומפורט זון, להכיר, להיפתח ולחוות!

*ומה לגבי העלות כשנרשמים לבד? על מנת שלא לשלם תוספת סינגל, אנחנו יוצרות חיבורים לחדרים זוגיים, כך שגם מי שנרשמת לבד תוכל להנות מהמחיר של אדם בחדר זוגי, ועל הדרך להכיר חברה חדשה.

אם ריטריט אינו מוגדר מראש כ׳ריטריט מתקדמים׳- את יכולה להיות בטוחה שהוא מתאים לך, גם אם זו תהיה הפעם הראשונה בחייך בה תתרגלי יוגה. המורות המקצועיות שלנו יודעות להתאים את רמת התרגול לכל משתתפת, כך שגם מתקדמות יותר וגם מתחילות יותר יהנו וירגישו חוויה עוצמתית של יוגה. בדף הבית שלנו תוכלי להתעדכן על כל הריטריטים הקרובים. 

זה תלוי במספר גורמים- סגנון היוגה המועבר בריטריט, רמת הכושר של המשתתפת, החודש להריון. כל מקרה ייבדק באופן פרטני ויעבור להתייעצות עם המורה ליוגה.

אין הסעות- ההגעה ללוקיישנים של הריטריטים נעשית באופן עצמאי. עם זאת, כשבוע לפני הסדנה אנחנו פותחות קבוצת ווטסאפ ללו״ז ועדכונים, ובדרך כלל המשתתפות מתארגנות על טרמפים. גם נוח וגם אקולוגי 🙂

אוכל צמחוני או טבעוני- בריא, משובח ואיכותי! אנחנו עובדות עם השפים והשפיות הטובים ביותר, שמשתמשים בחומרי גלם מקומיים, עונתיים ואורגניים. לפני כל סדנה אנחנו אוספת מכן רגישויות ואלרגיות- כך שכל אחת תקבל את מגוון האלטרנטיבות המתאימות לתזונה האישית שלה. בארוחת השישי הטקסית שלנו תהנו גם מיין משובח!

וואו. כל כך הרבה! והיופי הוא שבכל ריטריט יש תכנים שונים ומגוונים- מדיטציות מיוחדות, סאונד הילינג, וטקסי קקאו, סדנאות כתיבה יצירתית, רוקחות טבעית, הרצאות מרתקות, מסיבות, מופעים של זמרים ולהקות אינדי והרשימה עוד ארוכה… זה הזמן להצטרף ולחוות איתנו!

קודם כל נושמים עמוק! אנחנו מתורגלות ליצור סדנאות מפנקות גם בימי קורונה. אם חלילה יהיה סגר, או גרוע מכך- חלית ואת נאלצת להיכנס לבידוד- אל דאגה! אנחנו לא גובות כל דמי ביטול ומזכות זיכוי מלא. בנוסף, אנחנו פועלות לפי התו הירוק- וכל משתתפת בסדנה צריכה לשלוח לנו תעודת מתחסנת או לעשות בדיקת קורונה 48 שעות לפני הסדנה, למען הבריאות והביטחון של כולן.

ממש ממש לא! מגיעים לסדנאות שלנו אינספור בחורים מקסימים וחובבי יוגה!

× היי, נשמח לעזור!